KOMO-DXWIG

Profesjonalne windy dla każdego

O FIRMIE

Firma KOMO-DŹWIG S.C. jest kontynuacją rodzinnej spółki ZKRiMD KOMO-DŹWIG założonej w 1991 roku przez Józefa Walo, który w branży dźwigowej pracuje od 1974 roku. Ze względu na powiązania rodzinne KOMO-DŹWIG ściśle współpracuje ze spółką KOMO-LIFT.

KOMO-DŹWIG zapewnia kompleksową obsługę w zakresie montażu, modernizacji i konserwacji wszystkich dźwigów dzięki wiedzy, fachowości i wieloletniemu doświadczeniu Właściciela firmy oraz zatrudnionych pracowników.

Natomiast KOMO-LIFT specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń dźwigowych z przeznaczeniem do montażu i modernizacji - Decyzja Nr UD-10-92-P/1-11 z dnia 13 września 2011 roku.

Ambicją Właściciela jest zaspokojenie potrzeb Inwestorów głównie z województwa świętokrzyskiego co sprawia, że KOMO-DŹWIG instaluje urządzenia dźwigowe w takich obiektach jak: budynki mieszkalne, budynki handlowo-usługowe, uczelnie i szkoły, szpitale i przychodnie zdrowia, hotele, zakłady pracy czy stołówki.

Zróżnicowana oferta pozwala nam współpracować z dużymi i wymagającymi firmami tj.: SKANSKA, EIFFAGE, UNIMAX, EKO-INVEST, DORBUD, EKOKALORIA. Zaufały nam również m.in.: Targi Kielce, Wyższa Szkoła Handlowa, Hotel "Łysogóry", Odyssey ClubHotel Wellness & SPA, Sanatorium, "Marconi" czy firma deweloperska NIERUCHOMOŚCI Ryszard Grzyb zdobywca statuetki "Lider Regionu 2008" oraz nagrody "Laur Świętokrzyski 2011" w kategorii "Laur Specjalny" przyznawanej przez Wojewodę Świętokrzyskiego. Z naszych usług skorzysta również wiele małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prywatnych z regionu świętokrzyskiego.

Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.